icon

Swarm

6.7.4 için
Android

4.8

5

Kimin yakınınızda olduğunu bilmenin en basit yolu

142.3k

Bu uygulamayı oyla

+12

Swarm, arkadaşlarınızla kolayca planlar yapmanıza olanak sağlayan ve Foursquare tarafından geliştirilen bir uygulamadır. Bu uygulama yanınızda kimin olduğunu bilmenize olanak sağlar ve eğer onlarda sizinle görüşmek istiyorsa daha da iyidir.

Swarm'ın en ilginç özelliği ise ne planladığınızı (bir restorana gideceğinizi, bir bara gideceğinizi, bir kulübe gideceğinizi...) hızlı bir şekilde belirtmenize olanak sağlar böylece herhangi bir arkadaşınız görebilir ve eğer dilerse size eşlik edebilir.

Yorumlar yazabilmenize ve direkt olarak Swarm'ın arayüzünden diğer kullanıcılarla iletişime geçebilmenize rağmen, Twitter ve diğer sosyal ağlarda durumunuzu hızlıca paylaşmanıza olanak sağlar.

Swarm'ın sunduğu diğer olanaklar arasında Foursquare'de olduğu gibi bir yerde check-in yapmak ve orada olduğunuzu kanıtlayan bir fotoğraf paylaşmak da vardır.

Swarm arkadaşlarınızla kolay bir şekilde planlar yapmanıza olanak sağlayan ilgi çekici bir sosyal uygulamadır. Bununla birlikte, Swarm'ın gerçekten kullanışlı olması için bir çok arkadaşınızın olması gerekir.
Gereksinimler

Android 2.3.3 ya da üstü sürümünü gerektirir.

X